Sigortacım Nerede

Trafik Sigortası Acentesi

     Motorlu Kara Taşıtlar ticareti ile uğraşan firmamız, araç alımında ve satımında Kasko,Trafik sigortalarını farklı sigorta acenteliklerine yaptıran müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve ileri tarihlerde müşterilerimizin mağdur olmaması için sigorta şirketi kurma kararı almıştır. 2005 yılında sigorta faaliyetine başlayan şirketimiz, gelişen pazar ve rekabetçi ortamda payını büyütmek için her sene yeni sigorta şirketlerinin acenteliklerini bünyesine katmıştır. 11 yılda kar topu gibi büyüyen müşteri sayısına cevap verebilmek adına yapılan analizlerde, acenteliklerini sürekli arttırmış ve yenilerini bünyesine katarak sigortacılığa devam etme kararı almıştır.

Hedef Politikamız

     Tüm sigortacılık işlemlerinizi en iyi teminat, en iyi fiyat politikası ile yapmayı kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedef doğrultusunda, sigortacılık hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Firmamız büyüme hedefine kilitlenmişken temsil etmiş olduğu şirketlerin sorumluluğunu bilerek sağlam adımlar atarak, Müşteri memnuniyetini artırarak yoluna devam edecektir. Bizler Vehbioğlu Sigorta olarak hem müşteri memnuniyetini hem de sigorta şirketlerinin memnuniyetlerini bir arada tutarak  “ dürüstlüğünden ” asla taviz vermeyerek. Daima yenilikçi olma durumunu hedefledik. Siz saygıdeğer site ziyaretçilerimizin ve müşterilerimizin menfaatleri daima göz önünde tutularak müşteri odaklı hizmetimizi uzun yıllar kurumsal kimliğimiz ile birlikte sürdürme düşüncesindeyiz. Sigortacılık mesleğimize başlamanın 11. Yılımızı göstermiş olduğumuz tüm başarılarla doldurmuş bulunmaktayız. 11 Yılda 11 Şirketin Acente temsilciliğini yapmanın ve 150.000 Müşteri portföyüne ulaşma gururunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sigorta Danışmanınız biz olalım. Üretilen poliçelerde doğru teminatlar verilerek Sağlık, Araç Sigortası (Kasko, Trafik) Konut Sigortası ve Bireysel Emeklilik dalında sizinle çalışma arzusundayız. Hırsız evimize iş yerimize girecek diye düşünmeyin. Sizin yerinize Sigorta nöbet tutsun. Poliçe vadelerini ve hasarsızlıklarını kaybetmemek ve % 40’a varan oranda kazanç elde etmek için bizi arayın.

Misyonumuz

     Müşterilerimizin menfaatleri daima göz önünde tutularak müşteri odaklı hizmetimizi verilen fiyatlarda daima ön planda tutulması, fiyat ve poliçe kapsamı müşterilerimizin en az maliyetli fiyatlandırılmasına odaklanılması ve uzun yıllar kurumsal kimliğimiz ile birlikte sigortacılık konusunda bilgilendirmek ve hizmet vermektir.

Vizyonumuz

     Türkiye'nin en güçlü Sigorta Şirketlerini bünyemize katmak ve dürüstlüğünden asla taviz vermeyen, yenilikçi,güvenilir ve daima tercih edilen bir sigorta acenteliği olmaktır.

Bize verdiğiniz hizmetlerden kısaca bilgi verir misiniz?

     Bizim yapmak istediğimiz ve yaptığımız şey aslında sabit, alışılagelmiş sigortacılığının dışında insanların hayatında yer almak. Onlara Danışmanlık yapmak.Bizim yaptığımız iş insanları zengin etmek için yapılan bir iş değil başlarına sıkıntı gelirse eski refah seviyelerine eski hayat standartlarına geri getirebilmek için yaptığımız bir iş. Bu yüzden çalışanlarımızla Sigortacimnerede.com Ailesi olarak isimlendiriyoruz kendimizi. Bu doğrultuda Müşterilerimizin hayatının en riskli olan bölümlerinin hepsinde yanında olmaya çalışıyoruz. Araçları için Kasko Trafik Sigortası, Sağlıkları için Tüm Özel Hastanelerde en iyi şekilde hizmet alacağı Özel Sağlık Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortaları. Yaşam alanları Evleri için Konut Sigortası, Ekmeğini kazandığı rıskını çıkarttığı iş yeri için İş Yeri Sigortası ve Kendisinin Eşinin Çocuklarının geleceği için BİREYSEL EMEKLİLİK SÖZLEŞMESİ ile her daim destekçileri olmaya çalışıyoruz.

Vehbioğlu öncelikleri ve prensipleri:

     Sigortacımnerede.com sigorta ailesine Türkiye’nin en güçlü Sigorta Şirketlerini bünyesine katmak ve dürüstlüğünden asla taviz vermeyen, güvenilir, yenilikçi ve daima tercih edilen bir sigorta acenteliği olmaktır. Müşterilerimizin menfaatleri daima göz önünde tutularak müşteri odaklı hizmetimizi verilen fiyatlarla daima ön planda tutulması, fiyat ve poliçe kapsamı müşterilerimizin en az maliyetli fiyatlandırılmasa odaklanılması ve uzun yıllar kurumsal kimliğimiz ile birlikte sigortacılık konusunda bilgilendirmek ve hizmet vermektir.